Kancelaria Adwokacka Białystok

O kancelarii

Co nas wyróżnia?

 

doświadczenie adwokat Małyszko

DOŚWIADCZENIE

 

Jesteśmy rodzinną kancelarią adwokacką z wieloletnią tradycją sięgającą lat 50- tych.
profesjonalna Kancelaria adwokacka w Białymstoku

PROFESJONALIZM

 

Od trzech pokoleń oferujemy kompleksową obsługę prawną, z myślą zarówno o firmach, jak i osobach fizycznych.  
skuteczność Adwokata z Białegostoku

SKUTECZNOŚĆ

 

Jesteśmy skuteczne w działaniu.  
 

 

 

Jesteśmy rodzinną kancelarią adwokacką z wieloletnią tradycją sięgającą lat 50- tych. Zapoczątkował ją adw. Marian Małyszko, następnie dołączyli do zespołu adw. Wojciech Małyszko i adw. Ewa Małyszko oraz adw. Barbara Małyszko- Tuchlińska.

 

Od trzech pokoleń oferujemy kompleksową obsługę prawną, z myślą zarówno o firmach, jak i osobach fizycznych. Nasza działalność polega na udzielaniu porad prawnych, prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych. Oferujemy pomoc prawną w trakcie postępowań przed organami ścigania, jak też przed sądami powszechnymi, usługi mediacyjne oraz sporządzanie, analizowanie i weryfikowanie umów pozostających w obrocie gospodarczym.

 
 
adwokat Ewa Małyszko jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.
Odbyła aplikację sądową oraz aplikację adwokacką. Na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku została wpisana w 1987 roku.
Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała u boku swego ojca- adw. Mariana Małyszko oraz brata- adw. Wojciecha Małyszko.
Obecnie adw. Ewa Małyszko kontynuuje prawnicze tradycje i wykonuje zawód adwokata wraz ze swą córką Barbarą Małyszko- Tuchlińską.
 
 
 
adwokat Barbara Małyszko-Tuchlińska jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Podczas studiów wyjechała na wymianę zagraniczną i kontynuowała naukę prawa na Uniwersytecie w Alicante w Hiszpanii.
Zdobywała doświadczenie zawodowe w kancelariach adwokackich w Białymstoku oraz w Hiszpanii ( Valero & San Román Abogados ) Wpisana jest na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku.